Logg inn
Ny bruker


Katalognr.KategoriEMSKattens navnEierKlubbBedømmelseBIVTittelDommer
1Kategori 1EXO f 22Int.Pr.S*IxiDixi's Four Roses JWÅse Langøen(NO) WEBK CAGPIB   Ireneusz Pruchniak
2Kategori 1EXO ns 24 62Sølvfaks av FlamingoElisabeth Kaldestad(NO) HANSA EX1 Klasse 12 NOMPetra Šnajdrová
3Kategori 1PER nIC Redfire Night WishTove Mordal(NO) LIRAK CAGCIB   Ireneusz Pruchniak
4Kategori 1PER nSecurite BlazeSigrid Trygg(NO) NORAK CACIB BIV Ireneusz Pruchniak
5Kategori 1PER nBlackfire For Your Eyes OnlyIngunn Elise Nitter-Nerland(NO) VKK EX2 Klasse 7-8  Ireneusz Pruchniak
6Kategori 1PER dIC S*Athelstones SuperloveMary-Ann Sundby(NO) HANSA ABS  Ireneusz Pruchniak
7Kategori 1PER eSW14'12 (N)Du Monet Prince of Persia JW DSMTove Mordal(NO) LIRAK CACS  BIS VoksenPetra Šnajdrová
8Kategori 1PER fDu Monet Dressed Like.a DivaSigrid Trygg(NO) NORAK EX2 Klasse 12  Ireneusz Pruchniak
9Kategori 1PER f(N) Misty Senze of JoyMary-Ann Sundby(NO) HANSA ABS  Ireneusz Pruchniak
10Kategori 1PER ns 11(N) Lea Blue OdessaBjørn Lie(NO) HANSA ABS  Petra Šnajdrová
11Kategori 1PER ns 11Lea Blue OlympiaRandi Sæther(NO) HANSA EX1 Klasse 11  Petra Šnajdrová
12Kategori 1PER ny 11(N) Lea Blue MissiBjørn Lie(NO) HANSA ABS  Ireneusz Pruchniak
13Kategori 1PER e 23El Zaburs Caramel Rose Mary-Ann Sundby(NO) HANSA ABS  Petra Šnajdrová
14Kategori 1PER n 24DSM SP Mistys Eyes of the TigerElisabeth Kaldestad(NO) HANSA HP - Supreme Premier NOMIreneusz Pruchniak
15Kategori 1PER a 03SP SW(N) Misty Oscar DSMGro-Elin Torvik/Bernt F. Ask(NO) HANSA HP - Supreme Premier BIS KastratPetra Šnajdrová
16Kategori 1PER ds 03IP/SC (N) Misty Goldfinger Ingunn Elise Nitter-Nerland(NO) VKK CAGPIB   Petra Šnajdrová
17Kategori 1PER fs 03SC/IP (N)Misty City GlamTove Mordal(NO) LIRAK CAGPIB  NOMPetra Šnajdrová
18Kategori 1PER n 24DSM SP Mistys Eyes of the TigerElisabeth Kaldestad(NO) HANSA Beste Senior   Ireneusz Pruchniak
19Kategori 1PER ds 03IP/SC (N) Misty GoldfingerIngunn Elise Nitter-Nerland(NO) VKK Veteran nr1  Ireneusz Pruchniak
20Kategori 1PER fs 03SC/IP (N)Misty City GlamTove Mordal(NO) LIRAK Senior nr1  Ireneusz Pruchniak
21Kategori 1PER ds(N) MistyMary-Ann Sundby(NO) HANSA ABS  Utenfor bedømmelse
23Kategori 2MCO nEbony Caramello by Imagine Glamour CZLibor Šula(CH)Ceský Svaz Chovatelu – CSCH EX1 Klasse 12 NOMIreneusz Pruchniak
24Kategori 2MCO n 22IC (N) Ladejarlen MaestroSissel Karin Hals(NO) VKK CAGCIB BIVNOMIreneusz Pruchniak
25Kategori 2MCO n 22IC (N)Nordic Lynx`s Cèst La VieHåkon Larsen(NO) VKK CAGCIB   Ireneusz Pruchniak
26Kategori 2MCO a 24NO*Alvøkatten Aslan of NarniaHåkon Larsen(NO) VKK CAC  Ireneusz Pruchniak
27Kategori 2MCO n 09 22GoldPlucheCits LT DraupnerAlla Sapronova(NO) VKK ABS  Karl Preiss
28Kategori 2MCO e 24sc(N)Sacred Spirit`s OlanderHåkon Larsen(NO) VKK HP - Supreme Champion  Anne Veland
29Kategori 2MCO f 24GIC S*Angel Spirit Perfect BitchRandi Dørum(NO) VKK CACS   Anne Veland
30Kategori 2MCO f 22(N)Galions Cats JazzRandi Dørum(NO) VKK CACIB   Anne Veland
32Kategori 2MCO f 24NO*Alvøkatten Ayla of EarthHåkon Larsen(NO) VKK CAC  Anne Veland
33Kategori 2MCO f 22Yara Caramellocoon CZLibor Šula(CH)Ceský Svaz Chovatelu – CSCH EX1 Klasse 12BIV Anne Veland
34Kategori 2MCO f 09 22Yasemin Caramellocoon, CZLibor Šula(CH)Ceský Svaz Chovatelu – CSCH EX1 Klasse 12  Ireneusz Pruchniak
36Kategori 2MCO as 22(N)Bargello ZivaJeanette Blinheim Byberg(NO) VKK EX1 Klasse 11  Karl Preiss
38Kategori 2MCO w 61Wally Ceila Caramellocoon CZLibor Šula(CH)Ceský Svaz Chovatelu – CSCH ABS  Karl Preiss
39Kategori 2NEM n 09Amelia Boski Kot PLRandi Sæther(NO) HANSA EX1 Klasse 11  Sabine Mösch Drieling
40Kategori 2NFO aSC (N) Satyr's HortonHilde Bjørkmann(NO) VKK HP - Supreme Champion  Ireneusz Pruchniak
41Kategori 2NFO n 09IC NO*Havstrilens Billie HolidayHilde Bjørkmann(NO) VKK CAGCIB   Sabine Mösch Drieling
42Kategori 2NFO n 09IP NO*Havstrilens Bon ScottAmalie Otterbeck Thue(NO) VKK ABS  Sabine Mösch Drieling
43Kategori 2NFO n 09(N)Fodnaheia's JamaicaGro & Henning Husebø(NO) HANSA CAC  Sabine Mösch Drieling
44Kategori 2NFO n 22IC (N)Stølsgarden MaximillianoEdvin Vågstøl(NO) VKK CAGCIB BIVBIS VoksenSabine Mösch Drieling
45Kategori 2NFO n 22(N) Alneskatten's Yoda D. E. YahooMonica Alnes(NO) VKK CAC  Sabine Mösch Drieling
46Kategori 2NFO n 23Stølsgarden NeaIrene Haugen(NO) VKK CAC  Sabine Mösch Drieling
47Kategori 2NFO n 24alneskatten´s yoshikoIrene Haugen(NO) VKK EX2 Klasse 9-10  Sabine Mösch Drieling
48Kategori 2NFO n 22(N)Stølsgarden ObladiEdvin Vågstøl(NO) VKK EX1 Klasse 12  Sabine Mösch Drieling
49Kategori 2NFO n 24S*Zygot's WalterBritt og Frode Thomassen(NO) VKK EX1 Klasse 12 NOMSabine Mösch Drieling
50Kategori 2NFO a 09 24(N) Fodnaheia's KazaarHilde Bjørkmann(NO) VKK CAC  Anne Veland
51Kategori 2NFO f 24(N)Alneskatten's ZazziBritt og Frode Thomassen(NO) VKK CAC  Anne Veland
52Kategori 2NFO f 09(N) Alneskatten's iKitHilde Bjørkmann(NO) VKK CAP  NOMKarl Preiss
53Kategori 2NFO f 09 22(N)Migoto's CorneliaBritt og Frode Thomassen(NO) VKK EX1 Klasse 11 NOMKarl Preiss
54Kategori 2NFO ns 23CH(N)Kloa's FantGro & Henning Husebø(NO) HANSA CAP  BIS KastratAnne Veland
55Kategori 2NFO ns 09SP/GIC(N)Ravnklo's EddaGro & Henning Husebø(NO) HANSA HP - Supreme Premier NOMIreneusz Pruchniak
56Kategori 2NFO ns 09 22(N)Skaujenta`s VivildEdvin Vågstøl(NO) VKK CAC  Ireneusz Pruchniak
57Kategori 2NFO ds 09 24(N) Alneskatten's Splitter PineKatrine Lie Strandos(NO) VKK EX1 Klasse 11  Ireneusz Pruchniak
58Kategori 2NFO w 63NO*Havstrilens Chuck BerryHilde Bjørkmann(NO) VKK CAC  Karl Preiss
59Kategori 2NFO w 63Aurora Lis av Oseberg (N)Monica Alnes(NO) VKK CAC  Karl Preiss
60Kategori 2NFO w 64(N)Stølsgarden OxanaEdvin Vågstøl(NO) VKK EX1 Klasse 12BIV Karl Preiss
61Kategori 1RAG nNO*Tranquil FergusSusanne Bogen(NO) VKK EX1 Klasse 12  Karl Preiss
62Kategori 1RAG nNo*Noble Origins' Princess EstelleEliane Fjelland(NO) RORAK EX1 Klasse 12 NOMKarl Preiss
63Kategori 1RAG n 03SW CH S*Fyrpihl`s Heavenly SelmaAksel Ørbakk Knutsen(NO) ØSTFO CACIB   Anne Veland
64Kategori 1RAG n 03S*Dan Dara`s AmourellaAksel Ørbakk Knutsen(NO) ØSTFO EX1 Klasse 12 BIS 4-7Anne Veland
65Kategori 1RAG a 03IC (N)RagLuceritos Horny MagnetKjersti Eliassen(NO) VKK CAGCIB   Sabine Mösch Drieling
66Kategori 1RAG a 03S*Dan Dara´s ArianaEliane Fjelland(NO) RORAK EX1 Klasse 12  Sabine Mösch Drieling
67Kategori 1RAG g 03CH (N)RagLuceritos Strawberry DaiquiryKjersti Eliassen(NO) VKK CACIB   Karl Preiss
68Kategori 1RAG a 04No*Tranquil Edea (Luna)Christi Elin M. Nedreås(NO) VKK CAP   Anne Veland
69Kategori 1SBI nGIC Shapur SisiSigrid Saxegaard(NO) RORAK CACS  NOMAnne Veland
70Kategori 1SBI nIP/SC(N)Eliven's Grace DVMBodil Moss(NO) BERAK CAGPIB   Anne Veland
71Kategori 1SBI nNW IC DK*Oddenvejen's Ynde JWNils Axel Nissen og Storm Lunde(NO) NORAK CAP  NOMAnne Veland
72Kategori 1SBI nNO*Par Pay`s AmaroneChrister Handal(NO) VKK EX1 Klasse 11 BIS 7-10Anne Veland
73Kategori 1SBI aSC Veiten's Harry Potter, DVMHildegunn og Jan-Aage Ingebrigtsen(NO) BERAK HP - Supreme Champion  Karl Preiss
74Kategori 1SBI aSC/SP Børskatten Civer, DVMHildegunn og Jan-Aage Ingebrigtsen(NO) BERAK HP - Supreme Premier NOMKarl Preiss
75Kategori 1SBI aIC Patrizio vom Blütengarten *AAino Tengs Johansen (NO) BERAK CAGCIB  NOMKarl Preiss
77Kategori 1SBI aIC (N)Veiten's KiraAnn Kristin Eilertsen(NO) BERAK CAGCIB BIVNOMKarl Preiss
78Kategori 1SBI aNO*CatMonTro OtalieAino Tengs Johansen (NO) BERAK EX1 Klasse 12  Karl Preiss
79Kategori 1SBI bShapur KeramHildegunn og Jan-Aage Ingebrigtsen(NO) BERAK EX1 Klasse 11 NOMSabine Mösch Drieling
80Kategori 1SBI cGIC/SP (N)pusene's Baynilla WambalanoAnn Kristin Eilertsen(NO) BERAK HP - Supreme Premier BIS KastratSabine Mösch Drieling
81Kategori 1SBI cIP/GIC(N)Veiten's Hera DVMBodil Moss(NO) BERAK CAGPIB   Sabine Mösch Drieling
82Kategori 2SIB n 23GIC Honey Imildara*PLElin Lundberg(NO) HANSA CACS BIVBIS VoksenIreneusz Pruchniak
83Kategori 2SIB n 22Grensedalen IrekMerete Kjeilen(NO) VKK CAC  Ireneusz Pruchniak
84Kategori 2SIB n 22ES*Siestadream SashaElin Lundberg(NO) HANSA CAC  Ireneusz Pruchniak
85Kategori 2SIB ny 24Udari Amavi*PLMerete Kjeilen(NO) VKK ABS  Ireneusz Pruchniak
86Kategori 2SIB n 24NO*Fredtun MonsterRenate & Jarle Viken(NO) SUNNM EX1 Klasse 12  Ireneusz Pruchniak
87Kategori 2SIB ny 24NO*Grensedalen OrionElin Lundberg(NO) HANSA EX1 Klasse 12  Ireneusz Pruchniak
88Kategori 2SIB n 02 21 64Ulia Rys od Krolowych *PLMerete Kjeilen(NO) VKK ABS  Anne Veland
89Kategori 2SIB n 09 24NO*Grensedalen LionElin Lundberg(NO) HANSA CAC NOMAnne Veland
90Kategori 2SIB fy 22IC Grensedalen BeautyMerete Kjeilen(NO) VKK ABS  Sabine Mösch Drieling
91Kategori 2SIB f 24Mirabella Dyrgarden*PLMerete Kjeilen(NO) VKK ABS  Sabine Mösch Drieling
93Kategori 2SIB fy 03 24ASTA NAS od Kròlowych*PLHege Akerø(NO) HANSA EX1 Klasse 11 NOMIreneusz Pruchniak
94Kategori 2SIB nsFI*Lumikissan Urban CowboyRenate & Jarle Viken(NO) SUNNM EX1 Klasse 12  Anne Veland
95Kategori 2SIB fs 03 23GIC (N)Vestavind I was made for lovin`youRenate & Jarle Viken(NO) SUNNM CACS  NOMSabine Mösch Drieling
96Kategori 2SIB ds 09 11SE*Snow Buddies Willie NelsonElin Lundberg(NO) HANSA CAC  Sabine Mösch Drieling
97Kategori 2SRS fDixie de BellissimoRandi Sæther(NO) HANSA EX1 Klasse 11  Anne Veland
99Kategori 2NFO ns 09SP/GIC(N)Ravnklo's EddaGro & Henning Husebø(NO) HANSA Beste Veteran   Sabine Mösch Drieling
100Kategori 1SBI aSC/SP Børskatten Civer, DVMHildegunn og Jan-Aage Ingebrigtsen(NO) BERAK Senior nr1  Ireneusz Pruchniak
101Kategori 1SBI cGIC/SP (N)pusene's Baynilla WambalanoAnn Kristin Eilertsen(NO) BERAK Beste Senior   Ireneusz Pruchniak
102Kategori 2KullNO*GrensedalenElin Lundberg(NO) HANSA Oppdrett nr 3  Utenfor bedømmelse
103Kategori 1KullxxxAnn Kristin Eilertsen(NO) BERAK Oppdrett nr 2  Utenfor bedømmelse
104Kategori 2NFO w 64Stølsgarden OxanaEdvin Vågstøl(NO) VKK Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
105Kategori 4ABY nSP/SC DK* Saltvig's Xipisi DSMKitty Taule(NO) AGDER HP - Supreme Premier NOMKarl Preiss
106Kategori 4ABY aSC IP Galgviddraumen NovaBjørn Lie(NO) HANSA CAGPIB  NOMAnne Veland
107Kategori 4ABY aZalabim av Sina Bass (N)Kitty Taule(NO) AGDER ABS  Anne Veland
108Kategori 3BEN n 22GIC(N)Kelam`s TiaraAnne-Mette Larsen(NO) TERAK CACS   Anne Veland
109Kategori 3BEN n 22NO*Nuria's Rakel SpektakelBarbro Michelsen(NO) ØSTFO EX1 Klasse 11 BIS 7-10Anne Veland
110Kategori 3BEN n 24IC Shapur TampaSigrid Saxegaard(NO) RORAK CAGCIB   Petra Šnajdrová
111Kategori 3BEN n 24(N)Kelam`s VictoriaAnne-Mette Larsen(NO) TERAK EX1 Klasse 11  Petra Šnajdrová
112Kategori 3BSH aGIC Margery's Archibald blue vom WernerwaldLinda Sandven(NO) WEBK ABS  Karl Preiss
113Kategori 3BSH aGIC Margery's Archibald blue vom WernerwaldLinda Sandven(NO) WEBK Utgår  Karl Preiss
114Kategori 3BSH aPaul`s Magnus blue vom WernerwaldIngar og Elisabeth Midtbø(NO) VKK CAGCIB  NOMKarl Preiss
115Kategori 3BSH a(N) Fanatrollet NovacastraIngar og Elisabeth Midtbø(NO) VKK CAGCIB   Karl Preiss
116Kategori 3BSH aCH Amazing Aisha YelenaSolveig M. Emberland(NO) RORAK CACIB BIV Karl Preiss
117Kategori 3BSH aCatwalk's On-coming StarIngar og Elisabeth Midtbø(NO) VKK EX1 Klasse 12BIVNOMKarl Preiss
118Kategori 3BSH aMadelinne Monre Mary KayHeidi Vigane (NO) RORAK EX3 Klasse 12  Karl Preiss
119Kategori 3BSH cGrenadinescelan LitchiSolveig M. Emberland(NO) RORAK ABS  Anne Veland
120Kategori 3BSH eIC S*Javeliner's Sgeir Braigh MorChristina Gäfvert(SE)Fräsets Kattklubb - FRÄSCAGCIB  BIS VoksenAnne Veland
121Kategori 3BSH fLV*Langewald Magic OrhideyaHeidi Vigane (NO) RORAK EX1 Klasse 11  Anne Veland
122Kategori 3BSH hCH S* Javeliner´s Arijeanne StrathislaEta Kvarnbergs(SE)Birka Kattklubb -BIRKACACIB   Karl Preiss
124Kategori 3BSH o(N) Zipp Norway`s Firstborn Cinnamon BoyLinda Fossheim(NO) HANSA EX1 Klasse 12 BIS 4-7Anne Veland
125Kategori 3BSH pNO*Mimmi´s Katteri DorisSolveig M. Emberland(NO) RORAK CAC  Anne Veland
126Kategori 3BSH ny 11CH Prince Midas Moon SissiJorunn Tangen Ytrestøyl(NO) HANSA CACIB   Anne Veland
127Kategori 3BSH d 22SC Bemo's KosmosHildegunn og Jan-Aage Ingebrigtsen(NO) BERAK HP - Supreme Champion  Karl Preiss
128Kategori 3BSH ns 22 62Lady Mary's Silver MowgliAnette Bell(NO) BERAK EX1 Klasse 12  Petra Šnajdrová
129Kategori 3BSH ns 22 64SE*Elsewhere's Close To MeLinda Sandven(NO) WEBK CAC  Petra Šnajdrová
130Kategori 3BSH c 21 33SC GB*Windymeadow Yours TrulyTorill Odland(NO) HANSA HP - Supreme Champion NOMPetra Šnajdrová
131Kategori 3BSH c 21 33(N) Rakkerfanten's PerleTorill Odland(NO) HANSA EX1 Klasse 11 NOMPetra Šnajdrová
132Kategori 3BUR bCH Isolde av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA CAGCIB   Petra Šnajdrová
133Kategori 3BUR bAsk av Sagastaden (N)Ann Kristine og Egil Ibsen Svela(NO) SØRAK EX1 Klasse 11  Petra Šnajdrová
135Kategori 3BUR fUrd av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA EX1 Klasse 11 NOMKarl Preiss
136Kategori 3BUR hIC NO* Plushies EnimaAnn Kristine og Egil Ibsen Svela(NO) SØRAK CAGCIB BIVBIS VoksenKarl Preiss
137Kategori 3BUR hS*Lovestory`s Vala VardaAnne-Kristin Mikalsen(NO) HANSA CAC  Karl Preiss
138Kategori 3BUR hDis av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA EX1 Klasse 11  Karl Preiss
140Kategori 4DRX fRexperiment CarmelaKatarzyna W. Rolse(NO) HANSA CACIB BIV Petra Šnajdrová
142Kategori 4DRX f 24Eleonora Fedra Rex*PLSiri J Hauge(NO) VKK EX1 Klasse 11  Petra Šnajdrová
143Kategori 4DRX eS*Araneas JuliusSiri J Hauge(NO) VKK EX1 Klasse 12 NOMPetra Šnajdrová
144Kategori 4DRX n 24IC Xena av UlseKitty Taule(NO) AGDER CAGCIB  NOMAnne Veland
145Kategori 4DRX n 09 24Owiot vom GaborlandHanne Vigane(NO) RORAK CAC  Anne Veland
146Kategori 4DRX n 03 22Rexperiment LucaKatarzyna W. Rolse(NO) HANSA EX1 Klasse 11  Anne Veland
147Kategori 4DRX n 21 32Int.Pr.Jay-C av Ulse (N)Åse Langøen(NO) WEBK CAGPIB   Petra Šnajdrová
148Kategori 4DRX n 21 32Zilla av Ulse (N)Bjarte Birkeland(NO) HANSA CACIB  NOMPetra Šnajdrová
150Kategori 3KBL ns(N)RGJ Cat`s CharodejSilje Borge(NO) VKK CAP  BIS KastratPetra Šnajdrová
151Kategori 3OCI b 24GIP IC NO* Li-Jon Pus Us and ThemAnn Kristine og Egil Ibsen Svela(NO) SØRAK CAPS  BIS KastratKarl Preiss
152Kategori 4RUS CH wow Hana-Bi Grey SkyRiitta Laakso(FI)TUROK Turun Rotukissayhdistys ry CACIB   Petra Šnajdrová
156Kategori 4SPH a 02 21 31Coca Cola Tokia Madam*LTGiedre(NO) RORAK CAC  Petra Šnajdrová
157Kategori 3BUR c(N) Grevinne Zoeey av MosterBjørn Lie(NO) HANSA ABS  Petra Šnajdrová
158Kategori 3BUR g(N) Grevinne Yosetta av MosterBjørn Lie(NO) HANSA ABS  Petra Šnajdrová
159Kategori 3BUR bAsk av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
160Kategori 3BUR bCH Isolde av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA Utgår  Utenfor bedømmelse
161Kategori 3BUR fUrd av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA Utgår  Utenfor bedømmelse
162Kategori 3BUR hDis av Sagastaden (N)Brith Ediassen(NO) HANSA Utgår  Utenfor bedømmelse
164Kategori 4SIA n(N)Simkan's LegatoMonica K. Bergtun(NO) JÆRKA EX1 Klasse 11  Sabine Mösch Drieling
165Kategori 4SIA n 21CH (N)Simkan's IvyMarit Hellesøy(NO) RORAK CACIB  NOMSabine Mösch Drieling
166Kategori 4SIA a 21(N)Simkan's JadeMarit Hellesøy(NO) RORAK CAC  Sabine Mösch Drieling
167Kategori 4SIA c 21(N)Simkan's LokeMarit Hellesøy(NO) RORAK EX1 Klasse 11 NOMSabine Mösch Drieling
168Kategori 4SIA n 21CH (N)Simkan's IvyMarit Hellesøy(NO) RORAK Beste avlshunn  Utenfor bedømmelse
169Kategori 4Kull(N)Simkan'sMarit Hellesøy(NO) RORAK Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
170HuskatterHCS CavaBjarte Birkeland(NO) HANSA Huskatt 1 NOMSabine Mösch Drieling
300Kategori 1SBI eSC DK Amoritos Fire FighterSigrid Saxegaard(NO) RORAK HP - Supreme Champion  Anne Veland
301Kategori 1PER dSW,SC (N)Du Monet Must Be Dreaming NFS,DSMJannikke Madsen Orø(NO) HANSA HP - Supreme Champion BIS VoksenIreneusz Pruchniak
302Kategori 1PER fsS*Twice-As-Nice Only LoveJannikke Madsen Orø(NO) HANSA CAC NOMPetra Šnajdrová
303Kategori 1PER fIC. (N)Du Monet Royal Lipstick NFSJannikke Madsen Orø(NO) HANSA CAP  BIS KastratIreneusz Pruchniak
304Kategori 1PER d(N) Du Monet I`m So ExitedNorma Landro(NO) HANSA EX1 Klasse 12 BIS 4-7Ireneusz Pruchniak
305Kategori 1PER f(N)Du Monet All That FuzzJannikke Madsen Orø(NO) HANSA EX1 Klasse 12  Ireneusz Pruchniak
306Kategori 1KullxxJannikke Madsen Orø(NO) HANSA Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
307Kategori 3BSH aBiscuitboys Julie AndrewsIngar og Elisabeth Midtbø(NO) VKK EX2 Klasse 12  Karl Preiss