Logg inn
Ny bruker

Skip Navigation Links.

Katalognr.KategoriEMSKattens navnEierKlubbBedømmelseBIVTittelDommer
1Kategori 1EXO a 24(N)Landora`s PerleAase Rovik(NO) VESTK CAC BIS VoksenThea Friškovec
2Kategori 1EXO n 03 22(N) Landora's Prins ValentinoAda R Myrum(NO) VESTK CAC  Geir Johan Edvardsen
3Kategori 1EXO a 03 24(N)Landora`s Arizona BeautyAase Rovik(NO) VESTK Fargeendring  Geir Johan Edvardsen
4Kategori 1PER a(N)Landora`s GråtassAase Rovik(NO) VESTK CAP   Geir Johan Edvardsen
5Kategori 1PER n 21 33(N)Purrbox Gaudi Marianne Groven & Bror Olsen(NO) ADELK EX1 Klasse 12 BIS 4-7Thea Friškovec
6Kategori 1PER g 21 33(N)Purrbox GaiaMarianne Groven & Bror Olsen(NO) ADELK EX1 Klasse 12 NOMGeir Johan Edvardsen
7Kategori 1RAG nIC NO*Noble Origins`Spooky from BrayaLena Moltu(NO) SUNNM CAGCIB  NOMHanne Sofie Sneum
8Kategori 1RAG aNO*Elins Diamanter HoneybellElin Rakvåg(NO) SUNNM EX1 Klasse 12 NOMHanne Sofie Sneum
9Kategori 1RAG n 03SC (N)Happy Pops FelixElin Rakvåg(NO) SUNNM ABS  Alexey Shchukin
10Kategori 1RAG n 03GIC DK* Seierø's Magnolia Silje Helen og Aud Otterlei(NO) SUNNM CACS  NOMAlexey Shchukin
11Kategori 1RAG n 03IP/ SC (N) Eirik's O'BoyOlav Øverlie(NO) SUNNM CAGPIB  BIS KastratAlexey Shchukin
12Kategori 1RAG a 03NO*Elins Diamanter GraniteElin Rakvåg(NO) SUNNM ABS  Geir Johan Edvardsen
13Kategori 1RAG a 03No*Fagerlis AreteLisbet Fagerli(NO) SMAAL EX1 Klasse 11 BIS 7-10Geir Johan Edvardsen
14Kategori 1RAG n 04(N)Happy Pops Thale Silje Helen og Aud Otterlei(NO) SUNNM EX1 Klasse 11 NOMAlexey Shchukin
15Kategori 1RAG n 04NL*Of Moonlight Dolls Mad Hatter`s ShadowLena Moltu og Kristine Margrethe Piñanez(NO) SUNNM EX1 Klasse 12 NOMAlexey Shchukin
16Kategori 1RAG c 04CH NO*KystDolls Therese JohaugMay Britt Jensen(NO) VESTK CAP  BIS KastratHanne Sofie Sneum
17Kategori 1SBI nIC NO*Stalderkattens JackpotTove og Jan Stalder(NO) ØSTFO CAGCIB  NOMThea Friškovec
18Kategori 1SBI nIC NO*Stalderkattens JackieTove og Jan Stalder(NO) ØSTFO CAGCIB   Thea Friškovec
19Kategori 1SBI nDK*Family,s Amazing ArosRolf Rotset(NO) SUNNM Diskvalifisert  Thea Friškovec
20Kategori 1SBI nTimian av GullpusMari Agathe Hatlestad(NO) SUNNM EX1 Klasse 12BIV Thea Friškovec
21Kategori 1SBI nNo*Opus CerinaRolf Rotset(NO) SUNNM EX1 Klasse 12  Thea Friškovec
22Kategori 1SBI cShapur StardustSiri Rødsjø(NO) KKMN EX1 Klasse 12  Geir Johan Edvardsen
23Kategori 1SBI dSW SC NO*Stalderkattens Elias, JW DSMPer Aage Sørevik(NO) ADELK HP - Supreme Champion BIS VoksenAlexey Shchukin
24Kategori 1SBI ePrins Hilux av Ravelli(N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK EX1 Klasse 11  Geir Johan Edvardsen
26Kategori 1SBI n 21Viva La Juci av OntarioRolf Rotset(NO) SUNNM EX1 Klasse 11 NOMThea Friškovec
27Kategori 1SBI b 21Prinsesse Agnes av Ravelli(N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK EX1 Klasse 12  Geir Johan Edvardsen
28Kategori 1SBI c 21Prinesse Leah av Ravelli (N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK EX1 Klasse 12  Hanne Sofie Sneum
29Kategori 1SBI d 21IP Ralfen Rasmus av Ravelli(N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK CAGPIB  NOMHanne Sofie Sneum
30Kategori 1SBI f 21IC Ellinor Jeanette av Ravelli (N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK CAGCIB   Thea Friškovec
31Kategori 1TUV d 62GIC S*Lislisas Sudden SundinSilje Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND CACS   Hanne Sofie Sneum
32Kategori 1TUV d 21 62(N) Sirena`s Vantastic ArielSilje Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND EX1 Klasse 11 NOMHanne Sofie Sneum
33Kategori 1TUV f 21 63IC Mandelas Mna Na H EireannMona Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND CAGCIB  NOMHanne Sofie Sneum
34Kategori 1EXO a 03 24(N)Landora`s Arizona BeautyAase Rovik(NO) VESTK Veteran nr2  Thea Friškovec
36Kategori 1RAG n 03IP/ SC (N) Eirik's O'BoyOlav Øverlie(NO) SUNNM Beste Veteran   Thea Friškovec
37Kategori 1RAG n 03GIC DK* Seierø's Magnolia Silje Helen og Aud Otterlei(NO) SUNNM Veteran nr1  Thea Friškovec
38Kategori 1SBI nNO*StalderkattensTove og Jan Stalder(NO) ØSTFO Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
39Kategori 1SBI x*av Ravelli (N)Sølvi Solli-Sæther (NO) VESTK Oppdrett nr 2  Utenfor bedømmelse
40Kategori 2MCO nIC NO*Majavi HathorCathrin Møllerop(NO) VESTK ABS  Thea Friškovec
41Kategori 2MCO aCH (N) Ladejarlen StormHanne Gjønvik(NO) KKMN CACIB BIVNOMThea Friškovec
42Kategori 2MCO n(N) Galions Cats Mona LisaMonica Trøan Westrum(NO) KKMN CAC  Thea Friškovec
43Kategori 2MCO a(N)Ladejarlen SienaHarriet Gjønvik(NO) KKMN EX2 Klasse 9-10  Thea Friškovec
44Kategori 2MCO n 22SP (N) Snødekatten Thai HansoggreteMonica Trøan Westrum(NO) KKMN HP - Supreme Premier BIS KastratAlexey Shchukin
45Kategori 2MCO n 22IP (N) Bargello ShowtimeAndrea Gjøten Sandnes(NO) VESTK CAGPIB   Alexey Shchukin
46Kategori 2MCO n 22Kent Smart Lynx *LTCharlotte Harstad(NO) KKMN CAC  Alexey Shchukin
47Kategori 2MCO a 22NO*Maine Dragoon Princess JennifurLinda M. Lillevik(NO) SUNNM CAC  Alexey Shchukin
48Kategori 2MCO n 24NO*Møregaupa SheShaLinda M. Lillevik(NO) SUNNM EX2 Klasse 9-10  Alexey Shchukin
49Kategori 2MCO n 22(N) Endless ZekeBettina & Grethe Bachmann(NO) NORAK EX1 Klasse 11BIVBIS 7-10Alexey Shchukin
50Kategori 2MCO a 09 22NO Felisona IdunnLiss Jakobsen(NO) VESTK CAP  NOMThea Friškovec
51Kategori 2MCO a 09 22Ecliptic ThorMona Weiseth(NO) VESTK ABS  Thea Friškovec
52Kategori 2MCO f 22SP (N)Ladejalen Carpe Diem Baby DVM DSMCathrin Møllerop(NO) VESTK HP - Supreme Premier BIS KastratGlenn Sjöbom
53Kategori 2MCO fGIC Vasu Arya of Secret Schatz*CH Christine Skjæran(NO) KKMN CACS   Glenn Sjöbom
54Kategori 2MCO d 22IC (N) Hunstadmoen's LinusIngvild Hansen(NO) TRØND CAGCIB BIVNOMGlenn Sjöbom
55Kategori 2MCO f 22IC (N) Ladejarlen CinderellaHarriet Gjønvik(NO) KKMN ABS  Glenn Sjöbom
56Kategori 2MCO f 23S* Coppermines BibbiAnita Aardal(NO) SUNNM CACIB  NOMGlenn Sjöbom
57Kategori 2MCO fNO*Majavi Jinx Marianne Rosenlund(NO) TRØND CAC  Glenn Sjöbom
58Kategori 2MCO e 09 22SC (N)Ladejarlen White MoonCathrin Møllerop(NO) VESTK HP - Supreme Champion  Alexey Shchukin
59Kategori 2MCO f 09 22SC Lynx Lynx Zarina DVMCathrin Møllerop(NO) VESTK HP - Supreme Champion BIS VoksenAlexey Shchukin
60Kategori 2MCO d 03 22SP, Mydele's Job DSMHåkon Øvergård(NO) ØSTFO HP - Supreme Premier  Alexey Shchukin
61Kategori 2MCO d 09 23CH DK*Stoltze`s Mustang FighterMona Alm Oxelgren(SE)Storsjökatten - SÖKCACIB  NOMAlexey Shchukin
62Kategori 2MCO d 09(N) Hunstadmoen's Mustang Ingvild Hansen(NO) TRØND CAC  Alexey Shchukin
63Kategori 2MCO f 09NO*Majavi Jolene Marianne Rosenlund(NO) TRØND CAC  Alexey Shchukin
64Kategori 2MCO g 09 25NO*Stormjegerens Lima LollipopAnette Lykkeslett(NO) SUNNM Fargeendring  Alexey Shchukin
65Kategori 2MCO d 09 23NO*Majavi JacobNina Aune(NO) TRØND CAP   Alexey Shchukin
66Kategori 2MCO f 03NO*Magic Lynx BellaChristine Skjæran(NO) KKMN EX1 Klasse 12BIV Alexey Shchukin
67Kategori 2MCO f 09 22Coonieshouse AmyMonica Trøan Westrum(NO) KKMN EX2 Klasse 12  Alexey Shchukin
68Kategori 2MCO dsIC Afelio KarmaHåkon Øvergård(NO) ØSTFO CAGCIB  BIS VoksenGeir Johan Edvardsen
69Kategori 2MCO fsIC (N) Ladejarlen BermudaSissel Karin Hals(NO) VKK CAGCIB   Geir Johan Edvardsen
70Kategori 2MCO ns 22IP S*PreciousBlue´s Silver RainLinda Lervaag(NO) KKMN ABS  Geir Johan Edvardsen
71Kategori 2MCO ns 22(N) Ladejarlen DictatorWenche Bye(NO) TRØND EX2 Klasse 9-10  Geir Johan Edvardsen
72Kategori 2MCO es 22(N)Ladejarlen Prince CharmingWenche Bye(NO) TRØND CAC  Geir Johan Edvardsen
73Kategori 2MCO fs 22BE*Rising Divinity of Tree HillMona Alm Oxelgren(SE)Storsjökatten - SÖKCAC  Geir Johan Edvardsen
74Kategori 2MCO nsES*Gattacamoon X-ManSissel Karin Hals(NO) VKK EX1 Klasse 12BIVBIS 4-7Geir Johan Edvardsen
75Kategori 2MCO ns 09 22IC (N) Ladejarlen Jimmy JazzMonica Trøan Westrum(NO) KKMN CAGCIB   Thea Friškovec
76Kategori 2MCO ns 09 22IC FI*Escape's Good CharlotteSissel Karin Hals(NO) VKK ABS  Thea Friškovec
77Kategori 2MCO w 62SC Oretto Felice Caramellocoon, CZBettina & Grethe Bachmann(NO) NORAK HP - Supreme ChampionBIVNOMHanne Sofie Sneum
78Kategori 2MCO w 62IC*Endless LeonaCharlotte Harstad(NO) KKMN CAGCIB  NOMHanne Sofie Sneum
79Kategori 2MCO w 61Wally Celia Caramellocoon, CZBettina & Grethe Bachmann(NO) NORAK CAC  Hanne Sofie Sneum
80Kategori 2NEM n 21Charles Silver SunriseTove Haga(NO) VESTK ABS  Thea Friškovec
81Kategori 2NEM a 21Bajka GravinUnni-Mette Hansen(NO) VESTK CAC NOMThea Friškovec
82Kategori 2NEM n 09 21Branon BellanevaTove Haga(NO) VESTK ABS  Glenn Sjöbom
83Kategori 2NEM ns 09 21Evita Mur AmurTove Haga(NO) VESTK ABS  Glenn Sjöbom
84Kategori 2NEM n 09 21FinistUnni-Mette Hansen(NO) VESTK EX1 Klasse 12  Glenn Sjöbom
85Kategori 2NEM n 09 21Cvetana Korolevstvo PrussiiTove Haga(NO) VESTK ABS  Glenn Sjöbom
86Kategori 2NFO n 03GIP(N)Øytun's Elliott Elin Merete Sandvik(NO) VESTK CAPS  NOMGeir Johan Edvardsen
87Kategori 2NFO n 03IC(N)Migoto`s FannySiri Landre(NO) VESTK CAGCIB BIVNOMGeir Johan Edvardsen
88Kategori 2NFO n 03(N)Trollvetta`s Upsy DaisySiri Landre(NO) VESTK CAC  Geir Johan Edvardsen
89Kategori 2NFO n 09(N)Fodnaheia`s San MiquelSiri Landre(NO) VESTK EX1 Klasse 12  Geir Johan Edvardsen
90Kategori 2NFO n 22GIP(N)Trollvetta`s VengaboysSiri Landre(NO) VESTK CAPS  NOMHanne Sofie Sneum
91Kategori 2NFO n 23(N)Øytun's BetinaTone Kaborg(NO) VESTK ABS  Hanne Sofie Sneum
92Kategori 2NFO n 24GIC (N)Stiv Kuling's Gulla GevinstenTove Haga(NO) VESTK ABS  Hanne Sofie Sneum
93Kategori 2NFO n 24No*Dancingboy`s ChanellWenche Thorsen(NO) TRØND CAP   Hanne Sofie Sneum
94Kategori 2NFO n 03 24GIC (N) Fodnaheia's ArubaOddrun Oldervik og Inger Marie Haugen(NO) VESTK CACS   Glenn Sjöbom
95Kategori 2NFO n 09 22GIP(N)Trollvetta`s Vanilla IceSiri Landre(NO) VESTK CAPS  NOMGlenn Sjöbom
96Kategori 2NFO n 03 24(N) Trollvetta's UlrikkeRenate Størdal(NO) TRØND CAC  Glenn Sjöbom
97Kategori 2NFO f 03 24GIC (N) Migoto´s OliviaHilde Ukkelberg(NO) SUNNM ABS  Thea Friškovec
98Kategori 2NFO ns 03 24CH (N)Trollvetta`s HufsaSiri Landre(NO) VESTK CACIB   Glenn Sjöbom
99Kategori 2NFO ns 09(N)Trollvetta`s Umi-ZumiSiri Landre(NO) VESTK CACBIV Glenn Sjöbom
100Kategori 2NFO fs 03 22NO*Arantos VeronaElin Merete Sandvik(NO) VESTK EX1 Klasse 12 NOMGlenn Sjöbom
101Kategori 2SIB n 24SC (N) CarilloCat FilosSynnøve Skomsøy Settemsdal(NO) VESTK HP - Supreme Champion  Hanne Sofie Sneum
102Kategori 2SIB n 24NO*Heggdalskatten Iggy NikivichSynnøve Skomsøy Settemsdal(NO) VESTK ABS  Hanne Sofie Sneum
103Kategori 2SIB n 24NO'Eventyrvegens SelmaMarit Mazzettj(NO) KKMN EX1 Klasse 11 NOMHanne Sofie Sneum
104Kategori 2SIB ny 22(N) Siberikos YndeKristin Bolme & Cecilie Skrondal(NO) KKMN EX1 Klasse 12BIVNOMHanne Sofie Sneum
105Kategori 2SIB ny 22(N)Nordskjæret`s Weird DiamondGunda Forvemo(NO) KKMN EX2 Klasse 12  Hanne Sofie Sneum
106Kategori 2SIB ny 24SE*Edalunds Princess of the DawnSynnøve Skomsøy Settemsdal(NO) VESTK EX3 Klasse 12  Hanne Sofie Sneum
107Kategori 2SIB fy 22GIC (N) Norskjæret's Princess Pandora RubinKirsti Johnsen(NO) WEBK CACS   Glenn Sjöbom
108Kategori 2SIB d 09 24IC (N) Siberikos SonnyMonika Sundt(NO) KKMN CAGCIB   Alexey Shchukin
109Kategori 2SIB f 03 24(N) Einhaugen's Bella Celestine FenrisdatterKirsti Johnsen(NO) WEBK EX1 Klasse 12 NOMAlexey Shchukin
110Kategori 3SRL nSelRexWin Berry May Berg(NO) SUNNM CAC  Geir Johan Edvardsen
111Kategori 3SRL gNO*Emlakiros Arylla Marianne Rosenlund(NO) TRØND EX1 Klasse 11  Geir Johan Edvardsen
112Kategori 3SRL ns 11Sharmila Feodora May Berg(NO) SUNNM CAC  Geir Johan Edvardsen
113Kategori 2TUA dSP IC (N) Sirena`s BellaMiraSilje Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND HP - Supreme Premier NOMGeir Johan Edvardsen
114Kategori 2TUA fGIC (N) Sirena`s Betty BoopMona Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND CACS   Geir Johan Edvardsen
115Kategori 2TUA f(N) Sirena's I Told You So "Sanna"Renate Størdal(NO) TRØND CACIB   Geir Johan Edvardsen
116Kategori 2TUA w 63GIC S*Tufvans DelageMona Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND CACS   Hanne Sofie Sneum
117Kategori 2MCO n 22IP (N) Bargello ShowtimeAndrea Gjøten Sandnes(NO) VESTK Veteran nr1  Glenn Sjöbom
118Kategori 2NFO ns 24CH (N) Etaner`s AashitaIngrid Helen Akselvoll(NO) VESTK ABS  Glenn Sjöbom
119Kategori 2TUA dSP IC (N) Sirena`s BellaMiraSilje Tøndelstrand Størdal(NO) TRØND Beste Veteran   Glenn Sjöbom
120Kategori 2SIB n 24SC (N) CarilloCat FilosSynnøve Skomsøy Settemsdal(NO) VESTK Beste avlshann  Utenfor bedømmelse
121Kategori 2Kull(N) Trollvetta`sSiri Landre(NO) VESTK Oppdrett nr 2  Utenfor bedømmelse
122Kategori 2MCO a(N) LadejarlenChristine Skjæran(NO) KKMN Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
123Kategori 2MCO fNO*Majavi Marianne Rosenlund(NO) TRØND Oppdrett nr 3  Utenfor bedømmelse
124Kategori 3BEN n 22IC Arntin's Goldiececilie riis(NO) BURAK CAGCIB   Hanne Sofie Sneum
125Kategori 3BEN n 22(N) Ingøy's Aliyahcecilie riis(NO) BURAK EX1 Klasse 11  Hanne Sofie Sneum
126Kategori 3BEN n 22 33(N)Kelam`s CazandraAnne-Mette Larsen(NO) TERAK EX1 Klasse 11 NOMAlexey Shchukin
127Kategori 3BEN n 24NO*Nuria's The One And OnlyBarbro Michelsen(NO) ØSTFO ABS  Glenn Sjöbom
130Kategori 3BSH n(N) Zipp Black PanterHeidi Hoem Bjurbeck(NO) SUNNM CAC NOMAlexey Shchukin
131Kategori 3BUR nDK Nadikat`s GanizaniStina Barreth(NO) KKMN EX1 Klasse 11 BIS 7-10Thea Friškovec
132Kategori 3BUR aGIC Nalayana´s YakariWenche Irgens og Boguslaw Jamka(NO) TRØND CACS  NOMThea Friškovec
133Kategori 3BUR bGIP CH HU*Alba Regia Mutyur MorrisBjørn Lie(NO) HANSA CAPS  BIS KastratThea Friškovec
134Kategori 3BUR bIC NO*Burcantiks Ynde ChocolateStina Barreth(NO) KKMN CAGCIB   Thea Friškovec
135Kategori 3BUR bCH Shai-San-War's T-Rex Stina Barreth og Aase Bach(NO) KKMN CAP  NOMThea Friškovec
136Kategori 3BUR b(N) Tulip`s DianthusAnne-Kristin Mikalsen(NO) HANSA ABS  Thea Friškovec
137Kategori 3BUR cNO*Burcantiks LinneaVera Sofie Winther Martinussen og Anne-Grethe Winther(NO) KKMN CAC  Alexey Shchukin
138Kategori 3BUR dAlba Regia Gellert Christina busch (DK)JYDSK RACEKATTE KLUB - JYRAKCAGCIB  BIS VoksenGlenn Sjöbom
139Kategori 3BUR dIC LV*Abokan Bentley JWAnne-Kristin Mikalsen(NO) HANSA ABS  Glenn Sjöbom
140Kategori 3BUR eWW 13'16 SW SP SC HU* Alba Regia Ganxsta Gustav, JW, DSM Andrea Gjøten Sandnes(NO) VESTK HP - Supreme Premier BIS KastratHanne Sofie Sneum
141Kategori 3BUR eIC Nalayana's YucatánWenche Irgens og Boguslaw Jamka(NO) TRØND CAGCIB  NOMHanne Sofie Sneum
142Kategori 3BUR fAlba Regia Timike Christina busch (DK)JYDSK RACEKATTE KLUB - JYRAKEX1 Klasse 12 BIS 4-7Alexey Shchukin
143Kategori 3BUR gNO*Snotras EmblaWenche Irgens og Boguslaw Jamka(NO) TRØND HP - Supreme Champion  Hanne Sofie Sneum
144Kategori 3BUR gGIC (N)Nalayana's Yvette l'adorableWenche Irgens og Boguslaw Jamka(NO) TRØND CACS BIVNOMHanne Sofie Sneum
145Kategori 3BUR g(N)Nalayana's Xenia NohWenche Irgens og Boguslaw Jamka(NO) TRØND EX1 Klasse 11 NOMHanne Sofie Sneum
146Kategori 3BUR jIC Myricaz a Taste of Honey (Hjördis) Marit Oldervik(DK)Dansk Racekatte Klub - DARAKCAGCIB  NOMAlexey Shchukin
147Kategori 3 SW CH (NO) JeaTri's NassakMaren Fillingsnes(NO) KKMN CACIB  NOMThea Friškovec
148Kategori 3KOR SC Jeba´s Kasu kan-YAH DSM DVMJon A. Didriksen(NO) VERAK HP - Supreme Champion  Glenn Sjöbom
149Kategori 3KOR SC (N)Jona´s Siri JWAudhild Vikhamar(NO) VERAK HP - Supreme Champion BIS VoksenGlenn Sjöbom
150Kategori 3KOR SC Jeba´s Kasu kan-YAH DSM DVMJon A. Didriksen(NO) VERAK Beste Veteran   Hanne Sofie Sneum
151Kategori 4ABY nGIC (N) Hakrilas Dixie RoseToril Kremmervik(NO) KKMN CAP  NOMGlenn Sjöbom
152Kategori 4DRX nGIC (N) Santala's ImakiLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK CACS   Glenn Sjöbom
153Kategori 4DRX nIC (N) Santala's RoseliLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK CAGCIB BIVNOMGlenn Sjöbom
154Kategori 4DRX aIP (N)Diamond Heart's BernardMaiken Grytdal(NO) TRØND CAGPIB  NOMGlenn Sjöbom
155Kategori 4DRX o(N) Kitten Camp's Lina Hege Kristin Engan & Rolf Asbjørn Bromstad. (NO) KKMN CACIB   Glenn Sjöbom
156Kategori 4DRX n(N) Santala's VadianGerd Vassgård(NO) VESTK CAC NOMGlenn Sjöbom
157Kategori 4DRX nKitten Camp`s TianaAnn-Inger Ulvang(NO) KKMN CAC  Glenn Sjöbom
158Kategori 4DRX n(N) Santala's WhiroLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK EX2 Klasse 11  Glenn Sjöbom
159Kategori 4DRX oIskra's Bjorn Hege Kristin Engan & Rolf Asbjørn Bromstad. (NO) KKMN EX1 Klasse 11 NOMGlenn Sjöbom
160Kategori 4DRX fsSC (N) Santala's KadichaLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK HP - Supreme Champion NOMThea Friškovec
161Kategori 4DRX g 24PR (N) Santala's PuraLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK CAPIB BIS KastratThea Friškovec
162Kategori 4DRX e 24(N) Santala's Sharan, JWLisa Gjøten Sandnes(NO) VESTK CAP  BIS KastratThea Friškovec
163Kategori 4DRX ds(N) Santala's XeroxLisa Gjøten Sandnes(NO) VESTK EX1 Klasse 11 NOMThea Friškovec
164Kategori 4DRX n 23SC (N) Santala's NaniAndrea Gjøten Sandnes(NO) VESTK HP - Supreme ChampionBIVNOMHanne Sofie Sneum
165Kategori 4DRX n 23GIP (N) Santala's NolaGerd Vassgård(NO) VESTK CAPS  NOMHanne Sofie Sneum
166Kategori 4DRX n 24(N) Santala's Rawiri Hege Kristin Engan & Rolf Asbjørn Bromstad. (NO) KKMN CACIB   Hanne Sofie Sneum
167Kategori 4DRX n 24(N) Kitten Camp's Lille Ida Hege Kristin Engan & Rolf Asbjørn Bromstad. (NO) KKMN CACIB   Hanne Sofie Sneum
168Kategori 4DRX n 24(N) Santala's TallulahLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK CAC BIS VoksenHanne Sofie Sneum
169Kategori 4DRX n 24(N) Santala's WeeranLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK EX1 Klasse 11  Hanne Sofie Sneum
170Kategori 4DRX a 24(N) Santala's WileenBerit Gudmundseth(NO) TRØND EX1 Klasse 11 NOMHanne Sofie Sneum
171Kategori 4DRX n 33GIP (N)Diamond Heart's AuroraMaiken Grytdal(NO) TRØND CAPS   Alexey Shchukin
172Kategori 4OSH n 24Eastern Family's UltraIrene Eek Magnusson(SE)Fräsets Kattklubb - FRÄSEX1 Klasse 11 BIS 7-10Alexey Shchukin
173Kategori 4 GIP (N)Attack's OilillyMaiken Grytdal(NO) TRØND CAPS   Thea Friškovec
174Kategori 4OSH d 25IC Joysa Cats Spartacus JWIrene Eek Magnusson(SE)Fräsets Kattklubb - FRÄSCAGCIB  BIS VoksenThea Friškovec
175Kategori 4SIA nIC NO*Peppergarden's Bite Chili JWGina Eirin Gjøstøl(NO) VESTK CAGCIB   Thea Friškovec
176Kategori 4SIA n 21GIC (N)Bekmørtnans Pixie StixMaiken Grytdal(NO) TRØND CACS  NOMAlexey Shchukin
177Kategori 4SOM nGIC (N) Kiachero Litchi JWAnne og Carina Wiker(NO) LIRAK CACS   Alexey Shchukin
178Kategori 4SOM nIP (N)Kiachero LimaEvy og Anja Hoel(NO) VESTK CAGPIB  NOMAlexey Shchukin
179Kategori 4SOM nIC (N)Kiachero Noni PepinoEvy og Anja Hoel(NO) VESTK CAGCIB BIVNOMAlexey Shchukin
180Kategori 4SOM nNO*Oyapus DakilaRuna Bjørk(NO) ØSTFO EX1 Klasse 12 BIS 4-7Alexey Shchukin
181Kategori 4SOM aGIC (N) Kiachero ChatimaAnne og Carina Wiker(NO) LIRAK ABS  Glenn Sjöbom
182Kategori 4SPH d 09 21IP Farm Perira PlutonMaiken Grytdal(NO) TRØND CAGPIB  NOMAlexey Shchukin
183Kategori 4SPH x*Miw-Sheri Lille VidarTorill Sandvik(NO) VESTK CAP  NOMHanne Sofie Sneum
184Kategori 4ABY nSC Ingave's NadinaToril Kremmervik(NO) KKMN Beste Veteran   Thea Friškovec
186Kategori 4DRX fs(N) Bargello Shelby, JWLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK Beste avlshunn  Utenfor bedømmelse
187Kategori 4DRX n 24(N) Santala's Rawiri Hege Kristin Engan & Rolf Asbjørn Bromstad. (NO) KKMN Beste avlshann  Utenfor bedømmelse
188Kategori 4Kull(N) Santala'sLisa & Torill Gjøten Sandnes(NO) VESTK Beste oppdrett  Utenfor bedømmelse
189Kategori 4Kull(N) Kiachero oppdrettAnne og Carina Wiker(NO) LIRAK Oppdrett nr 2  Utenfor bedømmelse
190HuskatterHCL Gråpus Ingrid Helen Akselvoll(NO) VESTK Huskatt 1  Geir Johan Edvardsen
191HuskatterHCL NW Nissan DSMOddrun Oldervik og Inger Marie Haugen(NO) VESTK Huskatt 1 BIS HCLGeir Johan Edvardsen
192HuskatterHCL NW Nissan DSMOddrun Oldervik og Inger Marie Haugen(NO) VESTK Beste Veteran  NOMThea Friškovec
193HuskatterHCL PlottiIngrid Helen Akselvoll(NO) VESTK ABS  Geir Johan Edvardsen